Lifestyle

Shokon 26 vjeçari: Bëra seks në takimin e parë me nënën e një djali, por….

Autori: Gazeta inFokus 14:10 | 12 May 2017
Një djalë 26 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se e ka njohur një grua 24 vjeçare në internet, nënë e një djali 3 vjet dhe ka bërë seks me të në takimin e parë.

Ai thotë se pasi ka dalë një natë dhe ka bërë seks me të, ajo nuk i është lajmëruar për javë të tëra, e më pas i ka shkruar duke i thënë se është shtatzënë me të.

Rrëfimi i tij i plotë:

U njoha me një vajzë online dhe bëmë seks në takimin e par që dolëm. Tani ajo po më thotë se është shtatzënë dhe se fëmija është i imi.

Unë jam 26 vjet dhe jam pronar i një restoranti.

Unë e dua punën time por orët janë të gjata dhe të punosh me ushqim më ka bërë që të shtoj disa kilogramë më shumë.

Kam qenë beqar për tre vite dhe vendosa ta provoj bisedën online që të shoh mos kam fat.

Nuk mu desh shumë kohë që ta gjeja dikë që dukeshim perfekt për njëri tjetrin.

Ajo është 24 vjet dhe më dërgoi mua disa foto seksi.

Isha shumë e impresionuar me të. Ajo ka një djalë 3 vjeçar por babai i tij nuk jeton më me ta, nuk është në jetën e tyre.

Unë thash se kjo ishte në rregull për mua. Në fillim ne vetëm folëm dhe shkëmbyem foto.

Mua më pëlqente shumë ajo dhe pas një muaji ajo më kërkoi që të dilnim.

Ne dolëm bashkë, pimë kafe dhe hëngrëm darkë dhe unë ndihesha me fat për herë të parë.

Unë kam një banesë të vogël në restorant dhe në fund ne kemi ku të shkojmë.

E ftova atë për një pije aty përpara se të shkonte.

Ajo e bëri hapin e parë derisa mi vuri duart rreth meje dhe më puthi.

Seksi ishte i mahnitshëm dhe më pas ajo fjeti afër meje.

Isha shumë i lumtur she shpresova se do të takohemi përsëri shpejt, por nuk dëgjova për javë të tëra asgjë nga ajo.

Tani ajo më ka dërguar mesazh dhe më ka thënë se ka mbetur shtatzënë atë natë.

A po e thotë ajo të vërtetën apo vetëm po më përdor?

Përgjigja e psikologes:

Ky është problemi kur fle me dikë që sapo e ke njohur.

A është ajo e ndershme apo është gënjeshtare dhe manipuluese?

Fatkeqësisht, ti nuk di asgjë për të.

Ajo të ka thënë se është shtatzënë, por çka dëshiron ajo vërtetë?

Ajo nuk ka bërë asgjë më me ty që nga ajo natë, kështu që dyshoj se ajo dashuruar në ty aq shumë.

A po të kërkon para? Tani ti je në një lojë.

Pyete çfarë ka në plan të bëjë me shtatzëninë e saj.

Etiketa:
Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera