Sport

Shokohet Kosova, Jordania kalon në avantazh me një eurogol

Autori: Gazeta inFokus 18:26 | 10 November 2021

Kosova dhe Jordania po luajnë aktualisht një ndeshje miqësore, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja e Jordanisë e ka shokuar Kosovën, duke kaluar në avantazh në minutën e 18’.

Golin për mysafirët e realizoi Baha Faisal, i cili shënoi një gol fantastik nga largësia./Gazeta inFokus/

Të tjera