Fokus

“Shoferit 40, e kompanisë 300 euro”, Policia e Kosovës e pamëshirshme për thyerjen e rregullave në trafik, shikoni sa qytetarë u gjobitën

Autori: Gazeta inFokus 10:13 | 11 June 2024

Policisë së Kosovës si zakonisht i’u caktua detyra e zona në të cilën i realizuan kontrollat e tyre rutinore.

Në patrullimin e tyre që patën,  këta policisë ishin të gatshëm të identifikojnë çdo shkelje dhe kundërvajtje të qytetarëve.

Në një storie të realizuar nga Infokus, shihet se si polici Mursel Spahiu së bashku me kolegët e tjerë fillojnë menjëherë të veprojnë duke kryer detyrat e përgjegjësit e tyre.

-Advertisement-

Ata gjatë detyrës së tyre të patrullimit gjobitën dy shofera të dy kamionëve ku njëra gjobë shkoi edhe deri në 300 euro.

Për më shumë ndiqeni storien e plotë të realizuar nga gazetarja e Infokus, Samire Jaha:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera