Rozë

Shkurte Fejza përtrihet në fshat

Autori: Gazeta inFokus 22:41 | 20 May 2020

ëngëtarja Shkurte Fejza që nga fillimi i pandemisë ka bërë thirrje që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi dhe të mos lëvizin, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, ka treguar se po i rrespekton me përpikmëri të gjjtha udhëzimet e Ministrisë së Shëndetësisë dhe Institutit.

Ndërkohë, këngëtarja ka bërë të ditur që gjithë këtë periudhë ka qëndruar me familje në fshatin e saj në Mushtisht, ku e ka shijuar ajrin e pastër të vendlindjes

Këngëtarja, në fotot e postuara nga fshati, duket mjaftë e freskët dhe e çiltër.

Të tjera