Fun & Video

Shkon në Fast Food, por shokohet kur gjen një maskë anti-Covid brenda në mish (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 08:03 | 06 August 2020

Një vajzë 6-vjeçare filloi të kolliste teksa po hante topa të vegjël mishi të blera në fast-food-in e njohur McDonalds.

Laura Arber tha se tha se ajo zbuloi dy maska anti-covid të futura në dy prej 20 topave të mishit që u kishte blerë fëmijëve.

32-vjeçarja doli me fëmijët e saj për të blerë ushqimin dhe më pas kur u kthyen në shtëpi filluan të hanin.

U shokuan kur brenda tyre gjetën maskat dhe menjëherë e publikuan në rrjetet social

Të tjera