Rozë

Shkëndija habitet nga celuliti i Kimit, ja çfarë i thonë fansat asaj

Autori: Gazeta inFokus 15:03 | 25 April 2017

Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj këto ditë është duke shijuar pushimet në Dubai.

Shkëndija po shfaqet tejet seksi në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Por lajmi për bukuroshen Kim Kardashian e cila është kritikuar për celulit ka habitur Shkëndijen duke pyetur se a është në të vërtetë ajo.

-Advertisement-

Ndëkohë në foton e saj seksi që ka postuar Shkëndija, një nga fansat i ka shkruar se ajo e ka kaluar me format trupore Kimin.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera