Rozë

Shkëlqen edhe në kohë pandemie, motra e Schick “ndez” rrjetet sociale (foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:57 | 22 May 2020

Motra e sulmuesi çek Patrick Schick vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale, ndërsa që prej kohës kur futbollisti u transferuar te Roma, fama e saj ka ardhur në ngritje të vazhdueshme dhe tashmë numëron një numër mjaft të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

Kristyna Schickova poston vazhdimisht foto “shumë të nxehta” në Instagramin e saj, ndërsa jo rrallë është bërë pjesë edhe e fushatave publicitare të kompanive të modës, prej të cilave ka përfituar shuma goxha të majme.

Të tjera