Lajme

Shkarkohet nga detyra drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shqipërisë

Autori: Gazeta inFokus 14:07 | 05 October 2021

Ardi Veliu është shkarkuar nga detyra e drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit.

Lajmi ende nuk konfirmohet zyrtarisht nga policia e shtetit dhe Ministria e Brendshme.

Burimet bëjnë me dije se shkakrkimi ka ardhur pas takimit kokë më kokë që kryeministri Rama ka pasur me kreun e policisë.

Të tjera