Lajme

Shiu dhe erërat e forta shkaktojnë dëme në Lipjan

Autori: Gazeta inFokus 20:28 | 21 June 2021

Reshjet e shiut që kanë rënë sot pasdite kanë shkaktuar dëme në Lipjan.

Në video shihet se në Lipjan ka pasur edhe erëra të forta, të cilat janë përcjellë edhe me reshje shiu.

E siç duket edhe në video, shiu e erërat e forta kanë dëmtuar edhe veturat, ndërsa në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia e Kosovës.

Të tjera