Lajme

Shikoni se si motoristi humb kontrollin dhe bie në greminë

Autori: Gazeta inFokus 20:18 | 04 December 2019

Kamera GoPro që kishte instaluar në motoçikletën e tij e ka kapur momentin kur shoferi humbi kontrollin dhe doli nga rruga duke rënë në greminë.

Ngasja në shpejtësi të madhe ka bërë që ky shofer të humb kontrollin fare.

Rënia nga gremina duket sikur në ëndërrat horror, dhe është e pashpjegueshme se si motoristi ka shpëtuar gjallë.

Shikoni pamjet më poshtë:

Të tjera