Sport

Shikoni koleksionin e super veturave të Zlatan Ibrahimovic (Video)

Autori: Gazeta inFokus 15:37 | 16 May 2017
Futbollisti Zlatan Ibrahimovic përveç që njihet si lojtar që i ndërron shpesh ekipet, ai po ashtu njëjtë vepron edhe me vetura.

Koleksioni i veturave të tij arrin shifrën prej 3 milionë e 700 mijë dollarë, ndërsa vetura më e shtrenjtë e tij është Enzo Ferrari që kushton 2 milionë dollarë.

Më poshtë mund të shihni se çfarë vetura zotëron Ibrahimovic.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera