Auto&Tech

Shikoni garën e çmendur BMW M5 vs Formula (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:25 | 12 May 2017
Në pistën e garave janë përballur vetura BMW M5 me formulën Williams, e cila garon në Formula 1.

Emisioni ‘Fifth Gear’ ka realizuar këtë garë ndërmjet BMW M5 që njihet si ‘mbreti i rrugës’ dhe formulës Williams, shkruan Lajmi.net.

Në videon më poshtë mund ta shihni se cili ishte fituesi i kësaj gare.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera