Sport

Shikojeni si u mposht mbreti Kliçko (FOTO/VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 23:50 | 29 April 2017

Anthony Joshua është kampioni më i ri i botës në boks.

Britaniku e mposhti ukrainasin Wladimir Klitschko në një ndeshje spektakolare në Londër.

Në raundin e pestë dhe gjashtë boksierët sollën spektakël. Joshua këtë ring e nisi furishëm, duke e rrëzuar Klitschkon, i cili më pas u këndell dhe grushtoi me mjaft sukses Anthony Joshuan.

 

 

 

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera