Rozë

Shikojeni si duket Kallashi me buzë të fryra

Autori: Gazeta inFokus 23:49 | 14 January 2021

Një valltare më me zë në Kosovë pa dyshim që është Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi.

Ajo tregon energjinë dhe pozitivitetin që e ka me anë të publikimeve në rrjetet sociale, duke shfaqur bukurinë e saj dhe stilin perfekt

Kohëve të fundit ajo ka realizuar disa imazhe teksa bie në sy grimi i saj, duke u shfaqur krejt ndryshe.

Ajo çka merr vëmendje janë buzët e saj të cilat po duken edhe më të fryra.

Athua ka bërë ndërhyrje tjetër, apo thjeshtë është “faji” i grimit?

Të tjera