Rozë

Shikojeni sa mirë e imiton Ramushin moderatori Visar Kalludra

Autori: Gazeta inFokus 17:24 | 29 March 2021

Moderatori i njohur, Visar Kalludra, tash e disa vite shoqëron familjet kosovare çdo të diel me emisionin e tij.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ ku ka folur për shumë detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale, shkruan Reporteri.net.

Ndër të tjera ai ka treguar edhe një talent të pazbuluar të tij.

Se si e imiton ai ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn, mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

Të tjera