Rozë

Shihni momentin epik kur Dua Lipa rrëzohet në mes të skenës

Autori: Gazeta inFokus 10:47 | 27 May 2022

Këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht Dua Lipa është duke zhvilluar së fundmi një tur të cilin e ka quajtur “Future Nostalgia”.

Duket se përveç suksesit dhe performancave gjithmonë të denja, këngëtares nuk i kanë munguar dhe situatat e sikletshme.

Teksa ishte duke kënduar këngën “Be the one” në Milano ajo rrëshkiti dhe u rrëzua në skenë.

Njëri prej balerinëve e ndihmoi, ndërsa ajo vazhdoi performancën si një profesioniste e vërtetë, duke marrë edhe duartrokitjet dhe mbështetjen e publikut.


Njëri prej balerinëve e ndihmoi, ndërsa ajo vazhdoi performancën si një profesioniste e vërtetë, duke marrë edhe duartrokitjet dhe mbështetjen e publikut.

Etiketa:

Të tjera