Lajme

Shi e borë sot në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 08:46 | 09 January 2022

Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga shiu dhe bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen ndërmjet 3-4 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-7m/s.

Të tjera