Lajme

Shfaqet një ritual i përçudshëm te Skenderbeu

Autori: Gazeta inFokus 18:46 | 27 September 2021

Një ritual i çuditshëm është mbajtur në ‘Sheshin Skënderbej’ në Tiranë pranë monumentit të heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu.

Nuk dihet se kur është mbajtur dhe kush janë organizatorët e këtij rituali.

Në videon më poshtë mund të shihni ritualin e disa personave që duken të veshur me veshje që i përkasin shteteve të Lindjes.

VIDEO:

https://fb.watch/8hHHAbGYE8/

Të tjera