Lajme

Sherri mes të rinjve në Tiranë përfundon me plagosje, njëri dërgohet me helikopter në spital

Autori: Gazeta inFokus 13:21 | 20 February 2021

Një sherr mes tre të rinjve në Skrapar ka përfunduar në plagosje me thikë.

Ngjarja ka ndodhur në pedonalen e qytetit ky dy shokë rreth 23 vjeç pas një konflikti me një person tjetër janë plagosur me thikë nga ky i fundit.

Dy të rinjtë kanë mare plagë në trup dhe janë dërguar drejt spitalit të qytetit ku njëri do të dërgohet me helikopter drejt Tiranës pasi gjendja e tij është e rënduar./TCh/

Të tjera