Rozë

‘Sherr’ në Big Brother VIP Kosova mes Ganiut dhe Shqipes, reagon Alaudin Hamiti

Autori: Gazeta inFokus 21:15 | 08 December 2023

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova”.

E gjithë skena ka ndodhur mes Ganiut e Shqipes, ku kjo e fundit pas një diskutimi e ka goditur me shishe në shpinë.

Këtë skenë shikuesit e këtij formati e kanë quajtur “dhunë, me ç’rast kanë nxitur prezantuesit e këtij formati, Alaudin Hamiti të dal me një reagim.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera