Sport

Sheriff Tiraspoli e befason Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeut’

Autori: Gazeta inFokus 21:29 | 28 September 2021

Real Madridi dhe Sheriff Tiraspoli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, skuadra e Sheriff Tiraspol e ka befasuar Realin, duke ka kaluar në avantazh në minutën e 25’.

Golin për mysafirët e ka realizuar Jasur Jakhshibaev./Gazeta inFokus/

Të tjera