Lajme

Shënohet një tjetër lëkundje, ja magnituda dhe epiqendra

Autori: Gazeta inFokus 07:04 | 02 December 2019

Postlëkundjet e tërmetit vazhdojnë sërish, kjo diçka normale sipas sizmologëve pas goditjes së fortë me 26 nëntor.

Kësaj radhe lëkundja ishte me magnitudë 3.5 të shkallës rihter dhe kishte një tellësi prej 10 km.

Epiqendra ishte 23 km në veriperëndim të Tiranës dhe 9 km në veriperëndim të Vorës.

Të tjera