Sport

Shënohet goli i tretë në takimin ndërmjet Gjilanit dhe Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 16:16 | 16 May 2021

Gjilani dhe Prishtina po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 35-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Gjilanit e ka ngushtuar rezultatin 1-2 në minutën e 57’.

Golin për gjilanasit e ka realizuar Arbër Çyrbja./Gazeta inFokus/

Të tjera