Sport

Shënohet goli i tretë në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjeorgjisë

Autori: Gazeta inFokus 22:32 | 12 October 2021

Kosova dhe Gjeorgjia po luajnë momentalisht në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja e Gjeorgjisë e ka kthyer epërsinë në minutën e 82’.

Për rezultatin 1-2 për gjeorgjianët e ka realizuar Zuriko Davitashvili./Gazeta inFokus/

Të tjera