Sport

Shënohet goli i tretë në ‘Diego Armando Maradona’

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 11 May 2021

Napoli dhe Udinese po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 36-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Diego Armando Maradona’, skuadra e Udinesës ka ngushtuar epërsinë në minutën e 41-të, me anë të Okakas.

Me poshtë gjeni pamjet e golit./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera