Sport

Shënohet goli i tretë në derbin, Drita – Prishtina

Autori: Gazeta inFokus 16:37 | 25 April 2021

Drita dhe Prishtina po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 30-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Prishtinës e ka përmbysur rezultatin 1-2 në minutën e 71’.

Golin e dytë për kryeqytetasit e ka realizuar mbrojtësi, Besnik Krasniqi./Gazeta inFokus/

Të tjera