Sport

Shënohet goli i pestë në takimin mes Athletico Bilbaos dhe Barcelonës

Autori: Gazeta inFokus 23:49 | 20 January 2022

Athletico Bilbao dhe Barcelona po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales në Copa Del Rey, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio San Mamés’, skuadra e Athletico Bilbaos ka kaluar në avantazh për herë të tretë.

Për rezultatin 3-2 golin për Bilbaon e ka realizuar Iker Muniain, cili shënoi nga pika e bardhë në minutën e 105+2’.

Ky ishte golin i dytë personal në këtë ndeshje për sulmuesin spanjoll./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera