Sport

Shënohet goli i parë në takimin Slavia Prague – Inter (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:25 | 27 November 2019

Slavia Prague dhe Interi po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Interi ka kaluar në avantazh në minutën e 19’ me golin e shënuar nga Martinez./Gazeta infokus/

Të tjera