Sport

Shënohet goli i parë në takimin ndërmjet Villarrealit dhe Arsenalit

Autori: Gazeta inFokus 21:12 | 29 April 2021

Villarreali dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de la Ceramica’, skuadra e Villarrealit ka kaluar në avantazh në minutën e 5’.

Golin për vendasit e ka realizuar mesfushori spanjoll, Manuel Trigueros./Gazeta inFokus/

Të tjera