Sport

Shënohet goli i parë në takimin ndërmjet Ballkanit dhe Trepçës ‘89

Autori: Gazeta inFokus 15:12 | 16 May 2021

Ballkani dhe Trepça ’89 po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 35-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadra e Ballkanit ka kaluar në avantazh në minutën e 5’.

Golin për ‘portokallinjtë’ e ka realizuar sulmuesi Ermal Krasniqi./Gazeta inFokus/

Të tjera