Sport

Shënohet goli i parë në takimin mes Manchester Unitedit dhe Aston Villas

Autori: Gazeta inFokus 21:22 | 10 January 2022

Manchester Unitedi dhe Aston Villa po luajnë momentalisht në kuadër të FA Cupës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedit ka kaluar në avantazh në minutën e 8’.

Golin për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar mesfushori skocez, Scott McTominay, i cili shënoi me kokë pas një harkimi fantastik nga Fred./Gazeta inFokus/

Të tjera