Sport

Shënohet goli i parë në takimin, Llapi – Gjilani

Autori: Gazeta inFokus 13:14 | 21 February 2021

Llapi dhe Gjilani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 20-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, skuadra e Llapit ka kaluar në avantazh në minutën e 3’.

Golin për llapjanët e ka realizuar Elvis Prençi./Gazeta inFokus/

Të tjera