Sport

Shënohet goli i parë në takimin, Juventus – Genoa

Autori: Gazeta inFokus 20:58 | 13 January 2021

Juventusi dhe Genoa po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Alliazn Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit ka kaluar në avantazh në minutën e dytë të ndeshjes.

Golin për ‘Zonjën e Vjetër’ e ka shënuar Dejan Kulusevski.

Më poshtë keni golin e realizuar nga mesfushori suedez./Gazeta inFokus

Të tjera