Sport

Shënohet goli i parë në takimin, Chelsea – Lille (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 10 December 2019

Chelsea dhe Lille po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Chelsea ka kaluan në epërsi në minutën e 19’ të ndeshjes.

Abraham ia dhuroj avantazhin e parë skuadrës londineze./Gazeta inFokus/

Të tjera