Sport

Shënohet goli i parë në takimin, Brighton – Chelsea

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 14 September 2020

Brightoni dhe Chelsea po luajnë aktualisht në kuadër të javës së parë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Chelsea ka kaluar në epërsi në minutën e 22’ të takimit.

Golin për të drejtuarit e Franc Lampard e ka realizuar Jorginho.

Mesfushori italian shënoi nga pika e bardhë për rezultatin 1-0 për londinezët./Gazeta inFokus/

Të tjera