Sport

Shënohet goli i parë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 15 July 2021

Llapi dhe Shkupi po luajnë aktualisht duelin kthyes në kuadër të Uefa Conference League, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, skuadra e Shkupit ka kaluar në avantazh në minutën e 78’.

Golin për ekipin shkupjan e ka realizuar Ali Adem./Gazeta inFokus/

Të tjera