Sport

Shënohet goli i parë në ndeshjen, Milan – Athletico Madrid

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 28 September 2021

Milani dhe Athletico Madridi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Milanit ka kaluar në avantazh në minutën e 20’.

Golin për ‘Rosonerët’ e ka realizuar Rafael Leao./Gazeta inFokus/

Të tjera