Sport

Shënohet goli i parë në ndeshjen Arbëria – Gjilani

Autori: Gazeta inFokus 15:11 | 01 May 2021

Arbëria dhe Gjilani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, Gjilani ka kaluar në epërsi në minutën e katërt, falë golit të shënuar nga Besar Musolli./Gazeta inFokus/

Të tjera