Sport

Shënohet goli i katërt në takimin, Real Madrid – Liverpool

Autori: Gazeta inFokus 22:29 | 06 April 2021

Real Madridi dhe Liverpooli po luajnë momentalisht në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Alfredo di Stéfano Stadium’, Real Madridi e ka shënuar edhe golin e tretë.

Për rezultatin 3-1 për ‘Los Blancos’ ka realizuar Junior Vinicius në minutën e 65’./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera