Sport

Shënohet goli i dytë në takimin Slavia Prague – Inter (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:44 | 27 November 2019

Slavia Prague dhe Interi po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shrkuan Gazeta inFokus.

Vendasit e kanë barazuar rezultatin në minutën e 37’ me golin e shënuar nga Soucek, i cili realizoi nga pika e bardhë../Gazeta inFokus/

Të tjera