Sport

Shënohet goli i dytë në takimin mes Young Boysit dhe Manchester Unitedit

Autori: Gazeta inFokus 20:12 | 14 September 2021

Young Boys dhe Manchester Unitedi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në Bern të Zvicrës, skuadra e Young Boysit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 66’.

Golin për vendasit e ka realizuar Nicolas Moumi Ngamaleu./Gazeta inFokus/

Të tjera