Sport

Shënohet goli i dytë në takimin mes Venezias dhe Milanit

Autori: Gazeta inFokus 13:44 | 09 January 2022

Venezia dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 21-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stadio Pierluigi Penzo‘, skuadra e Milanit e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 48’.

Golin e dytë për ‘Rosonerët’ e ka realizuar mbrojtësi francez, Theo Hernandez, i cili shënoi një gol fantastik./Gazeta inFokus/

Të tjera