Sport

Shënohet goli i dytë në takimin mes Sheffield Unitedi dhe Arsenalit

Autori: Gazeta inFokus 21:38 | 11 April 2021

Sheffield Unitedi dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 31-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bramall Lane’, skuadra e Arsenalit e ka dyfishuar rezultatin 0-2 në minutën e 72’.

Golin e dytë për ‘Topçinjtë’ e ka realizuar sulmuesi brazilian, Martinelli./Gazeta inFokus/

Të tjera