Sport

Shënohet goli i dytë në takimin mes Napolit dhe Bolognas, ja kush ka realizuar  

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 28 October 2021

Napoli dhe Bologna po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 10-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Diego Armando Maradona’, skuadra e Napolit e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 41’.

Golin e dytë për napolitanët e ka realizuar Lorenzo Insigne, i cili shënoi nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera