Sport

Shënohet goli i dytë në takimin, Ballkani – Llapi

Autori: Gazeta inFokus 13:58 | 22 November 2020

Ballkani dhe Llapi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 13-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, Ballkani e ka dyfishuar epërsinë 2-0 në minutën e 22’.

Golin e dytë për ‘portokallinjtë’ e ka realizuar Ermal Krasniqi./Gazeta inFokus/

Të tjera