Sport

Shënohet goli i dytë në Skenderaj

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 25 November 2021

Drenica dhe Llapi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, skuadra e Llapit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 47.

Golin për llapjanët e ka realizuar Elvis Prençi./Gazeta inFokus/

Të tjera