Sport

Shënohet goli i dytë në ndeshjen mes Kosovës dhe Shqipërisë

Autori: Gazeta inFokus 20:29 | 16 November 2021

Kombëtarja e Kosovës U21 dhe ajo e Shqipërisë U21 po luajnë aktualisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian ‘EURO 2023’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja e Kosovës e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 66’.

Golin për ‘Dardanët’ e ka realizuar Erolind Krasniqi./Gazeta inFokus/

Të tjera