Sport

Shënohet goli i dytë në ndeshjen, Llapi – Trepça ’89

Autori: Gazeta inFokus 16:16 | 25 April 2021

Llapi dhe Trepça ’89 po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 30-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, skuadra e Llapit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 49’.

Golin për llapjanët e ka realizuar Ardit Peposhi./Gazeta inFokus/

Të tjera