Sport

Shënohet goli i dytë në duelin mes Juventusit dhe Napolit

Autori: Gazeta inFokus 22:06 | 06 January 2022

Juventusi dhe Napoli po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 20-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 54’.

Golin për ‘Zonjën e Vjetër’ e realizoi sulmuesi italian, Federico Chiesa, i cili shënoi një gol atraktiv më të majtën e tij.

Më poshtë keni golin e shënuar nga Chiesa, i cili rihapi këtë sfidë./Gazeta inFokus/

Të tjera