Sport

Shënohet edhe goli i dytë në ndeshjen ndërmjet Llapit dhe Gjilanit

Autori: Gazeta inFokus 14:09 | 21 February 2021

Llapi dhe Gjilani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 20-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, skuadra e Llapit me te filluar pjesa e dytë e ka dyfishuar rezultatin (2-0).

Golin e dytë për llapjanët e ka realizuar Mentor Zhdrella në minutën e 47’ të takimit./Gazeta inFokus/

Të tjera